آموزش کودکان

شما اینجا هستید

 مدارس طبیعت تهران
تا کنون 6 مدرسه طبیعت در کلانشهر تهران و اطراف آن فعالیت خود را شروع کرده‌اند. این مدارس آماده ی میزبانی از کودکان 4 تا 12 سال تهرانی هستند.
 مدرسه طبیعت دماوند
مدرسه طبیعت دماوند از تابستان ۱۳۹۵ با هدف ایجاد فرصت تجربه طبیعت برای کودکان 4 تا 12 سال در شهر دماوند آغاز به کار کرده است. موسسه نجوای زمین در اجرای برنامه های مدرسه طبیعت دماوند، همکاری خواهد داشت.
 مدرسه طبیعت سیار (فعاليت گذشته)
موسسه نجوای زمین از ابتدای مهر ماه سال ۱۳۹۴ پروژه مدرسه طبیعت سیار را با مدیریت خانم شادی توکلی مهر در پارک پردیسان تهران، با هدف ایجاد فرصت تجربه طبیعت برای کودکان ۴ تا ۱۲ سال، راه اندازی کرده است.
 برنامه آموزشی دانش‌آموزان روستا‌های منطقه چهارده‌روستا، استان هرمزگان
موسسه نجوای زمین و پروژه حفاظت از خرس سیاه آسیایی استان هرمزگان، برنامه آموزشی دانش آموزان روستاهای هدف منطقه چهارده روستا از توابع بخش میناب و بشاگرد استان هرمزگان را از تاریخ 30 فروردین تا 5 اردیبهشت 1394 برگزار کردند. روستاهای تحت پوشش برنامه درپهن، درگوئن، گارامون، دهیج و اسپند نام داشتند.
خرس سیاه آسیایی "کودکان"
دفترچه آموزشی خرس سیاه آسیایی در استان هرمزگان برای کودکان و نوجوانان روستایی این استان تالیف و چاپ شده است. این دفترچه‌ها اردیبهشت ماه 1394 و در جریان پروژه آموزشی حفاظت از خرس سیاه آسیایی در روستاهای شهرستان بشاگرد، بین کودکان روستایی توزیع شد.
آموزش کودکان

امروزه کودکان به عنوان اصلی‌ترین گروه هدف در برنامه‌های آموزش‌محیط زیست شناخته می‌شوند. پژوهشگران بین سبک یادگیری کودکان با بزرگسالان تفاوت قائل هستند و در نتیجه برای تاثیرگذاری بیشتر، برنامه‌ها و محیط آموزش به کودکان را با نیازها، علایق، توانایی‌ها و سبک یادگیری کودکان مطابقت می‌دهند. موسسه نجوای زمین نیز با بهره‌گیری از دانش روز جهان تلاش می کند تا در جهت پرورش نسلی مسئول نسبت به طبیعت گام بردارد.