دوره ها

شما اینجا هستید

همایش ملی کودک و طبیعت
پژوهشکده آموزش علوم و مهندسی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران، در تاریخ پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴، همایش ملی کودک و طبیعت را بر گزار می‌کند. در این همایش تلاش می‌شود تا به مفهوم مدرسه طبیعت, رابطه کودک و طبیعت و منافع کودک از این رابطه، پرداخته شود. موسسه نجوای زمین به عنوان دبیرخانه اجرایی در برگزاری این همایش همکاری می‌کند.

 

هفته ترویج علم

موسسه نجوای زمین از 16 تا 21 آبان ماه 1394 در نمایشگاه هفته ترویج علم که هر ساله توسط انجمن ترویج علم ایران در برج میلاد شهر تهران برگزار می‌شود، شرکت کرد. برای آشنایی کودکان و نوجوانان با علم بوم شناسی و حفاظت، موضوع "آشنایی با نمایه‌های جانوران در طبیعت" محور اصلی برنامه موسسه نجوای زمین در نمایشگاه امسال انتخاب شد.

آموزش ویژه مدارس و موسسات

موسسه نجوای زمین کودکان و نوجوانان را به عنوان اصلی‌ترین مخاطبان خود در نظر گرفته است تا با استفاده از تقویم آموزشی و متدهای جدید آموزش محیط زیست و مشارکت دادن مخاطبان در یک برنامه جهانی حفاظت از محیط زیست، آن‌ها را با طبیعت و اجزای تشکیل دهنده آن آشنا کند. برای توضیحات بیشتر در زمینه آموزش در مدارس و موسسات خود با همکاران ما در موسسه نجوای زمین تماس بگیرید.