ما که هستیم؟

شما اینجا هستید

ما که هستیم؟

نجوای زمین موسسه آموزشی است که با استفاده از روش‌های کاربردی علمی-فرهنگی و برای حل چالشهای پیشروی محیط زیست گام برمیدارد. در این موسسه تلاش می‌شود تا به کمک روشهای نوین آموزشی کشف طبیعت و برقراری ارتباط با آن به زندگی انسانها بازگردانده شود.

 

هدف

ارائه و استفاده از روش‌های نوین و خلاقانه در زمینه آموزش محیط زیست و ایجاد فرصت برای کشف خلاقانه جهان طبیعی، شناخت جایگاه انسان در آن و برقراری ارتباط با جهان اطراف

 

چشم انداز

گسترش و فراگیری آموزش‌های محیط زیستی در سطحی گسترده و قابل دسترس

ایجاد فضایی امن و آزاد، مجهز به امکانات و ابزارهای کارآ به منظور خلق فرصت آشنایی و تجربه طبیعت برای نسل جوان 

 

آرمان

پرورش نسلی که نیازمند آموزش در زمینه محیط زیست نیست و خودخواسته در زمینه حفاظت از زمین فعالیت می‌کند.

 

همکاران

  آذر صداقتی خیاط: مدیر عامل

     (فرم تماس)

 

از تدریس و ترجمه زبان انگلیسی به گردشگری فرهنگی و از آن به گردشگری طبیعی رسیدم و در نهایت نگرانی از دست دادن تمامی زیبایی‌های طبیعت مرا به سمت تلاش برای حفاظت آن هدایت کرد. آموزش محیط زیست را یکی از ابزارهای بسیار کارآمد و پایدار می‌دانم و اینجا هستم تا در این راه گام بردارم.

 

  یاسمن طالبی اطاقور : عضو هیئت مدیره

     (فرم تماس)

 

مدت 7 سال است که در پروژه‌­های مختلف محیط زیستی با موضوعات متفاوت فعالیت می­‌کنم، موضوعاتی از قبیل آموزش، آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی، حیات وحش، کار با جامعه محلی و غیره. اما همواره معتقدم که آموزش تخصصی و خلاق یکی از بهترین ابزارها برای حفاظت از محیط زیست ایران است.

 

 شادی توکلی مهر: رییس هیئت مدیره

   (فرم تماس)

 

از کودکی دوست داشتم معلم یک مدرسه روستایی باشم. در دوران دانشگاه سفرهای بسیاری برای دیدن ایران داشتم که این سفرها من را به محیط زیست علاقه‌مند کرد. در نهایت توانستم بین آرزوی دوران کودکی و علاقه دوران جوانی ارتباطی برقرار کنم و کار در زمینه آموزش محیط زیست به ویژه کار با روستاییان را به عنوان شغل آینده خود انتخاب کنم. بنابراین از سال ۱۳۸۷ به صورت تخصصی و متمرکز در زمینه آموزش محیط زیست فعالیت می‌کنم.

 

تماس

جهت تماس با ما اینجا کلیک کنید.