رویدادها

شما اینجا هستید

اگر خاطره خوبی از یک محیط‌بان دارید، اگر به‌دنبال نذری برای طبیعت هستید، اگر به‌دنبال اثری عمیق بر حفظ زیستگاه‌ها و تنوع‌زیستی سرزمین هستید، محیط‌بانانمان را به سلاح علم تجهیز کنید با نام خود، برای آنها اشتراک فصلنامه پازن بگیرید.
پازن فصلنامه‌ای خصوصی و مستقل درباره پستانداران ایران و جهان برای مخاطب عمومی و متخصص است. این مجله با مدیر مسؤولی طاهر قدیریان و به سردبیری کاوه فیض‌اللهی از پاییز 1395 منتشر می‌شود.
موسسه "نجوای زمین" و پروژه “حفاظت خرس سیاه آسیایی استان هرمزگان” از شما دعوت می‌کنند تا در هفدهمین جشنواره خیریه جشن آرزوهای مجتمع شهید قدوسی به نفع کودکان بی سرپرست و بدون سرپرست موثر شرکت و از صنایع دستی منطقه بشاگرد که برای حمایت از فرهنگ بومی و حفاظت از خرس سیاه آسیایی عرضه می‌شود، دیدن کنید.
کنفرانس «خلق زیر ساخت‌های کسب و کار سبز ضرورت توسعه پایدار» نخستین کنفرانس «خلق زیر ساخت‌های کسب و کار سبز ضرورت توسعه پایدار» روز چهارشنبه، هشتم دی ماه، توسط دفتر توسعه پایدار و اقتصاد محیط زیست سازمان حفاظت محیط زیست و با همکاری راهبردی موسسه آوای سبز داربن در تهران برگزار شد. موسسه 'نجوای زمین'، پروژه 'حفاظت از خرس سیاه آسیایی'، فصلنامه تخصصی 'پازن' در این کنفرانس شرکت داشتند.
دومین همایش ملی کودک و طبیعت با همکاری معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران و با حضور پژوهشگران، متخصصان و فعالان عرصه کودک و طبیعت کشور روز ۱۶ دی ماه ۱۳۹۵ برگزار می‌شود. موسسه نجوای زمین به عنوان دبیرخانه اجرایی در برگزاری این همایش همکاری می‌کند.
پازن فصلنامه‌ای است خصوصی و مستقل درباره پستانداران ایران و جهان برای مخاطب عمومی و متخصص. اولین شماره این فصلنامه‌ مهر ماه 1395 به مدیر مسئولی آقای طاهر قدیریان و سردبیری آقای کاوه فیض اللهی چاپ شد. موسسه نجوای زمین به عنوان حامی با این فصلنامه‌ همکاری می‌کند.
رسانه کتابداری و اطلاع رسانی ایران (لیزنا) با همکاری باشگاه اطلاعات سبز، برای افزایش آگاهی کتابداران، در سایت خود اطلاعات زیست محیطی منتشر خواهند کرد. موسسه نجوای زمین به عنوان یکی از همکاران باشگاه اطلاعات سبز، در نگارش و جمع آوری این مطالب همکاری خواهد داشت.
موسسه "نجوای زمین" و پروژه “حفاظت خرس سیاه آسیایی استان هرمزگان” از شما دعوت می‌کنند تا از نمایشگاه “صنایع دستی و حفاظت” که با هدف معرفی، ارائه و حمایت از هنر دست روستاییان منطقه بشاگرد و همچنین حمایت از خرس سیاه آسیایی برگزار می‌شود، دیدن کنید.
موسسه نجوای زمین به شبکه جهانی ردپای آب پیوست. شبکه جهانی ردپای آب از سال ۲۰۰۸ در زمینه آب فعالیت می‌کند. اعضای این شبکه جهانی آخرین دستاوردها، اطلاعات و ایده‌ها را در زمینه آب با یکدیگر به اشتراک می‌گذارند.
پژوهشکده آموزش علوم و مهندسی دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی تهران، در تاریخ پنج شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۴، همایش ملی کودک و طبیعت را بر گزار می‌کند. در این همایش تلاش می‌شود تا به مفهوم مدرسه طبیعت و مسائل مربوط به رابطه کودک و طبیعت و منافع کودک از این رابطه، پرداخته شود. موسسه نجوای زمین به عنوان دبیرخانه اجرایی در برگزاری این همایش همکاری می‌کند.

صفحه‌ها